Kalendarze trójdzielne a działania reklamowe – kiedy warto je wykorzystać?

0 Comments

W dzisiejszych czasach wiele firm rezygnuje z drukowanych materiałów reklamowych na rzecz działań prowadzonych w internecie. Ma to swoje uzasadnienie przede wszystkim w skuteczności kampanii digitalowych. Niemniej jednak standardowe katalogi, ulotki czy nawet wizytówki wciąż znajdują zastosowanie, szczególnie w branżach, gdzie pozyskiwanie klienta nie ogranicza się tylko do działań online.

Tradycyjny marketing, czyli kalendarze firmowe w praktyce

Mimo rozwoju nowych technologii i nastawienia większości przedsiębiorców na promocję w sieci wciąż warto zainwestować w praktyczne i estetyczne drukowane artykuły promocyjne. Można je zamówić przez internet, podobnie jak wiele innych materiałów marketingowych. 

To skuteczna forma marketingu tradycyjnego, która przekłada się na:

  • poprawę ogólnego wizerunku marki wśród współpracowników i kontrahentów,
  • lepsze morale pracowników w firmie,
  • zainteresowanie potencjalnych klientów ofertą firmy, np. dzięki rozdawnictwu przygotowanych kalendarzy na targach branżowych.

Kalendarze trójdzielne to ciekawy sposób, aby dość nieszablonowo przedstawić ofertę swojego przedsiębiorstwa. Można je wykorzystać jako ozdoba biurka lub ściany w firmie albo jako drobny upominek dla kontrahenta biznesowego.

Trójdzielne kalendarze w działaniach marketingowych – czy to dobre źródło informacji?

Kalendarze na spirali, trójdzielne, a nawet broszury reklamowe to ciekawy sposób na estetyczne przekazanie informacji handlowej. Na arkuszach kalendarza dla przedsiębiorstwa można zamieścić wiele praktycznych danych:

  • informacje o imieninach, świętach i istotnych wydarzeniach branżowych związanych z życiem firmy,
  • krótkie przedstawienie oferty handlowej,
  • dane kontaktowe przedsiębiorstwa.

Działania promocyjne związane z wydrukiem kalendarzy trójdzielnych i innych materiałów reklamowych do rozdawania klientom i współpracownikom są naprawdę skuteczne. Jeśli chcesz długofalowo umocnić relację ze swoimi kontrahentami biznesowymi, koniecznie zainwestuj w trójdzielne kalendarze, ulotki, broszury czy nawet szyte katalogi. Zamawiając je w Drukarni Online, zyskujesz pewność, że otrzymasz wysokiej klasy produkt wydrukowany zgodnie ze specyfikacją.

Kalendarze reklamowe z logo firmy – dlaczego to dobry wybór?

Jest wiele powodów, dla których warto postawić na offline’owe rozwiązania marketingowe. Inwestycja w reklamowe kalendarze trójdzielne to dobry pomysł, chociażby ze względu na:

  • Funkcjonalność – klasyczne kalendarze są po prostu praktyczne. Oprócz przekazu informacji handlowej mogą być też przydać się w biurze przez cały rok, np. do zapisywania istotnych informacji.
  • Różnorodność – projekt trójdzielnego kalendarza to kwestia indywidualna każdego przedsiębiorstwa. Można stworzyć produkt z firmowymi zdjęciami, brandingiem oraz tekstami reklamowymi.

Co więcej, rozdając kontrahentom i współpracownikom kalendarze z firmową identyfikacją wizualną, można realnie poprawić autorytet przedsiębiorstwa.

 

Artykuł sponsorowany

0 Replies to “Kalendarze trójdzielne a działania reklamowe – kiedy warto je wykorzystać?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *